De Noorderborch
Home>Nieuws>Showtime; een koninklijke maaltijd in onze groep

Showtime; een koninklijke maaltijd in onze groep

zaterdag 24 maart 2018

Showtime; een koninklijke maaltijd in onze groep

Op dinsdag 20 maart vond de eerste editie van Showtime plaats bij ons op school. Wij showden op deze avond aan onze ouders op welke manier er in groep 3b gewerkt is rondom het thema van de taalmethode, bij kern 8: ‘Een Koninklijke maaltijd’. Een aantal kinderen hebben het ankerverhaal naverteld, er werd een lied gezongen, er werden zelfbedachte raadsels verteld en er werd gedanst. Bij het thema hoorden ook een aantal knutselopdrachten. Dit werk konden onze ouders ook bewonderen deze avond. Wij  stonden stralend in het middelpunt van de belangstelling en onze ouders genoten van de voordracht. Kijk maar..