De Noorderborch
Home>Nieuws>Ontwerpen en bouwen van griezelige knikkerbanen met onze groep

Ontwerpen en bouwen van griezelige knikkerbanen met onze groep

maandag 25 september 2017

Ontwerpen en bouwen van griezelige knikkerbanen met onze groep

De tentoonstelling voor de Kinderboekenweek en de tentoonstelling voor de Week van de Techniek staan voor de deur. Het thema van de Kinderboekenweek is ‘Griezelig eng!’ en voor de Week van de Techniek is het de bedoeling dat we een knikkerbaan gaan maken. Wij hebben deze twee opdrachten gecombineerd en maken dus heel griezelige knikkerbanen! De kinderen zijn in groepen van vijf superenthousiast begonnen met het tekenen van een ontwerp. Van al het kosteloos materiaal dat meegenomen is wordt er de komende weken keihard gewerkt aan een knikkerbaan. De foto’s vertellen meer.