De Noorderborch
Home>Nieuws>Griezelverhalen afmaken in onze groepen

Griezelverhalen afmaken in onze groepen

donderdag 5 oktober 2017

Griezelverhalen afmaken in onze groepen

Afgelopen maandag hebben wij de kinderboekenweek ‘gruwelijk en eng’ geopend. De kinderen zaten allemaal klaar voor meneer Niek zijn griezelige verhaal. De bedoeling was dat de kinderen heel goed moesten luisteren naar het verhaal, zodat ze het open einde verder konden schrijven. De kinderen die het mooiste/ engste verhaal hebben geschreven maken kans op de zilveren of gouden griffel.  De kinderen die niet zo goed zijn in het bedenken van een verhaal, maar wel in het maken van een tekening bij hun verhaal kunnen kans maken op het zilveren of gouden penseel.  De kinderen zijn al fanatiek aan het pennen en wij zijn erg benieuwd naar de uitkomsten ! Griezel mee met de foto’s.