De Noorderborch
Home>Nieuws>De eerste weken in onze groep

De eerste weken in onze groep

donderdag 5 oktober 2017

De eerste weken in onze groep

‘De eerste weken van het nieuwe schooljaar zijn inmiddels alweer achter de rug. Voor de kinderen van groep 3b was het wel even wennen: werken achter een eigen tafeltje, nieuwe regeltjes, gymnastiek in de grote gymzaal en niet te vergeten leren lezen, schrijven en rekenen! Maar ook de juffen moesten zich even aanpassen aan een verandering: de groepen 3 hebben sinds de start van dit schooljaar namelijk een nieuwe methode voor het aanvankelijk lezen (de ‘Veilig leren lezen Kim-versie’). Het vertrouwde hakken en plakken heeft nu plaatsgemaakt voor zoemend lezen. We hebben prachtige nieuwe materialen gekregen waar de leerlingen al veel mee mochten werken, zoals de magnetische letterdoos. De foto’s geven een mooie indruk van het werken in groep 3!’