De Noorderborch
Home>Nieuws>‘Onze schoolhond Pieter gekozen tot “De leukste hond van Nederland!’

‘Onze schoolhond Pieter gekozen tot “De leukste hond van Nederland!’

woensdag 17 april 2019

Een nicht van Erna had Pieter opgegeven voor de verkiezing ‘leukste hond van Nederland’ van radio d.j. Gerard Ekdom bij Radio 10. Maandag 15 april werd Pieter uit honderden inzendingen gekozen door Martin Gaus en is hij bij de top 5 beland. Vanaf dat moment ontstond er een heus mediacircus!Tubantia kwam voor een interview net als Radio Hengelo TV/TV Oost en woensdag 17 april was Pieter te zien bij ‘5 uur live’ op RTL4.  Iedereen die vond dat Pieter moest winnen kon een stem uitbrengen op hem.
Vrijdag 19 april bij “Ekdom in de morgen” kregen Pieter en Erna te horen dat Pieter de leukste hond van Nederland is. Een compliment en de felicitaties voor Pieter en ook voor Juf Erna die dit met Pieter heeft bereikt. Hierbij nog een aantal foto’s van de festiviteiten, kijk maar…