De Noorderborch
Home>Nieuws>De brandweer leest voor in onze groep

De brandweer leest voor in onze groep

woensdag 6 februari 2019

De brandweer leest voor in onze groep

“Omdat het Nationale Voorleesdagen zijn kwam er vanmorgen een brandweerman in onze klas om voor te lezen. Hij had zelf het prentenboek “Oei, de taart!” meegenomen. Het boek gaat over een moeder die een verjaardagstaart in de oven had gedaan maar deze was vergeten, waardoor de taart verbrand en ging roken. Daardoor ging de rookmelder af. Er werd a.d.h.v. leuke prenten verteld wat je dan moet doen, zoals zo snel mogelijk naar buiten gaan en daar 112 bellen voor de brandweer.Na het verhaal mochten we nog vragen stellen aan de brandweerman en liet hij ons het brandweerpak en de helm zien die ze altijd dragen bij het blussen van een brand.Het was niet alleen een leuk verhaal maar ook nog eens heel leerzaam en het leuke prentenboek mochten we houden.” Kijk maar…