De Noorderborch
Home>Nieuws>Bezoek van onze groep 8 aan Risk Factory Twente

Bezoek van onze groep 8 aan Risk Factory Twente

dinsdag 20 maart 2018

Bezoek van onze groep 8 aan Risk Factory Twente

Op dinsdag 13 maart hebben de groepen 8 een bezoek gebracht aan Risk Factory Twente. We werden met een touringcar naar een toplocatie gebracht: het voormalige Vliegveld Twente. In nagebootste praktijksituaties hebben de leerlingen ervaren hoe om te gaan met onveilige situaties én hoe concreet te handelen. Dat deden ze met negen interactieve scenario’s die de leerlingen op een realistische manier aan den lijve ondervonden. Zo was er bijvoorbeeld een speciale bril waarmee het effect van enkele glazen alcohol werd nagebootst. Groepsdruk, (veilig) vluchten bij brand, verkeersveiligheid, digitaal pesten, noodsituaties, groepsdruk, etc. vormden andere belangrijke items. Kijk voor meer informatie op www.riskfactorytwente.nl
De leerlingen kunnen nu thuis met ‘the Game of Heroes’ aan de slag. Erg interessant, kijk maar…..