De Noorderborch
Home>Nieuws>Afscheid van onze school met musical De Feestplaneet

Afscheid van onze school met musical De Feestplaneet

vrijdag 5 juli 2019

Afscheid van onze school met musical De Feestplaneet

Professoren Snorremans en Baardmans  hebben  Luna, Rikkie, Roos, Dolly, Holly en al hun klasgenoten uitgenodigd om een kijkje te komen nemen in raket de Tierelier. Daar bereiden ze samen met Astronaut Noud en zijn team hun reis voor naar een geheime locatie. De pizzakoerier zet per ongeluk de dozen op de rode knop en zo begint de ruimtereis, waarin de kinderen door allerlei uitdagingen naar elkaar toegroeien. Uiteindelijk komen ze niet in de ruimte maar beleven wel een heel bijzondere reis. Een geweldige uitvoering en door de presentatie in Hof 88 was het nog extra genieten voor de ouders en ook de kinderen van groep 8. Kijk maar…