De Noorderborch
Home>Nieuws>“100 dagenrekenproject” met onze groep

“100 dagenrekenproject” met onze groep

zondag 27 januari 2019

“100 dagenrekenproject” met onze groep

In onze groep werken we aan ‘Het 100 dagen rekenproject’ en vandaag hebben we het eerste tiental bereikt. Dus reden voor een klein 10 dagen feestje!
We hebben in de kring het land van 10 gebouwd met 10 huizen, 10 bomen, een weiland met 10 dieren, 10 hekjes om het eiland, 10 straten, 10 auto’s, 10 mensen, 10 vissen in de vijver. Daarna hebben we op onze stoel met Nibbits staafjes en ringen allemaal tienen gemaakt en daarna lekker opgegeten. Ook hebben we het grappige liedje “Één aapje in de slagroom geleerd”. Tijdens het werken zijn we op gegaan naar alles met een 10. Kijk maar op de foto’s wat we allemaal hebben bedacht.”